
Handbal Houten kleurt Arnhem geel en zwart
17 april 2023 om 11:50 HandbalHOUTEN Arnhem kleurde geel en zwart zaterdagavond want zowel Dames 1 als Heren 1 hadden een uitwedstrijd tegen DFS Arnhem en er was veel publiek op afgekomen.
Voor de Dames van Handbal Houten was het alweer de allerlaatste competitiewedstrijd van het seizoen. Helaas was Arnhem te sterk en werd de wedstrijd met 25-20 verloren. Met deze uitslag eindigen zij als derde in de Hoofdklasse en dat is een goede prestatie!
Na de Dames was het de beurt aan de Heren van The Dome/Handbal Houten die altijd wel moeite hebben met Arnhem. Dat was zaterdag echter helemaal niet het geval. Aangemoedigd door de vele luid hoorbare Houtense supporters stond het bij rust al 13-23 en uiteindelijk werd er zelfs met een verschil van 20 doelpunten gewonnen: 25-45.
Met nog 5 wedstrijden te gaan, staan zij nog altijd eerste in de Eredivisie. Komende zaterdag komt EHC op bezoek in The Dome. Wedstrijd is om 19.00 uur, toegang is gratis, dus kom gezellig een keertje langs om te kijken!





























