
Inspirerende workshops voor 60-plussers starten 7 februari!
23 januari 2024 om 15:30 MaatschappelijkHOUTEN Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor de PowerHouten workshopserie voor 60-plussers. Ben je een senior die net of al enkele jaren gepensioneerd is en wil nadenken hoe de 3 elevensfase in te vullen. En wil je investeren in persoonlijke ontwikkeling, sociale contacten enje plek in de maatschappij. Geef je dan op voor deze 6 workshops en ga je toekomst verkennen door middel van gezamenlijke en individuele opdrachten en oefeningen.
De workshops worden begeleid door enthousiaste, ervaren vrijwilligers van POWER Houten. Meestal ontstaan tijdens de workshop-serie informele ‘netwerken’, waarin deelnemers, ook na de laatste bijeenkomst, doorgaan met verschillende activiteiten. De eigen bijdrage is 75 euro, inclusief werkmateriaal.
Wees er snel bij! Je kunt je nog aanmelden tot uiterlijk 26 januari door een mail te sturen naar post@powerhouten.nl
Neem ook een kijkje op de website powerhouten.nl waar informatie en tevens de data vermeld staan van de 6 workshops. Of wil je eerst even van gedachten wisselen of dit iets voor jou is bel dan met Elise Becker (06 46466824).




















