
Lezing over rouw, verlies en opnieuw jezelf ontdekken
17 mei 2026 om 09:01 ActiviteitenHOUTEN Na het verlies komt de stille vraag: ‘Wie ben ik nu nog?’ Twee weduwen en auteurs geven op 2 juni een lezing over rouw en verlies, identiteit, en opnieuw jezelf ontdekken.
Het leven gaat door na een groot verlies. Dat is het vreemde en vaak ook het zwaarste. En dan ergens tussen de dagelijkse dingen door ontstaat een nieuwe, stille vraag: Ik herken mezelf niet meer. Wie ben ik nu eigenlijk nog?
Over die vraag gaat de lezing Rouw en wie ben ik nu nog? op dinsdag 2 juni 2026 bij Lifeskool in Houten. Initiatiefneemsters zijn Marrit van Exel en Monique Groenenboom: twee vrouwen die beiden hun partner verloren en boeken over rouw, verlies en weer doorgaan schreven. Zij begeleiden nu anderen in hetzelfde proces.
OVER DE AVOND
De lezing richt zich op mensen die al een stuk verder zijn in hun rouwproces en merken dat er ruimte komt voor nieuwe vragen. Niet hoe te overleven, maar: hoe wil ik verder met mijn leven? Wie wil ik daarin zijn?
De avond combineert persoonlijke verhalen, inzichten uit de psychologie en kleine praktische oefeningen. Veel ruimte voor herkenning, ruimte en eerlijkheid.
PRAKTISCHE INFORMATIE
De lezing vindt plaats op dinsdag 2 juni 2026, van 19:30 – 21:30 uur (inloop vanaf 19:00 uur) in LifeSkool, Draaibrug 4, Houten. Toegang: € 29,50 per persoon
Tickets en informatie: www.marritvanexel.nl


















