
Erfrecht en beschermingsmaatregelen
16 november 2025 om 17:45 ActiviteitenHOUTEN Op 25 november organiseren van Houten&co, Belangenvereniging Sien in samenwerking met de Houtense notaris Clarine Leskens een thema-avond over erfrecht en beschermingsmaatregelen. Een avond met veel en zinvolle informatie.
Als je kind 18 jaar wordt is hij of zij juridisch handelingsbevoegd is, maar een jongere met een verstandelijke beperking kan niet altijd overwogen keuzes maken over financiën of over passende zorg. Hoe kan je hem of haar dan goed beschermen? Bewindvoering, mentorschap of curatele zijn mogelijke opties. Wat is het verschil en wanneer moet je de aanvraag bij de Kantonrechter starten?
Notaris Clarine Leskens informeert over Erfrecht. ,,Als ouder van een kind met een verstandelijk beperking wil je ervoor zorgen dat je je kind goed achterlaat en dat je bijvoorbeeld regelt wie het vermogen van jouw kind beheert als je er niet meer bent. Met een testament op maat kun je je financiële situatie en de erfenis van je kind goed regelen.”
Meld je aan voor deze interessante bijeenkomst bij info@sien.nl/




















