
Heren van basketbalclub Woodpeckers uit Houten verliezen nipt eerste wedstrijd van het seizoen
30 september 2024 om 13:48 BasketbalHOUTEN Het Heren 1 team van basketbalclub Woodpeckers heeft zaterdag nipt hun eerste wedstrijd verloren. Zij reisden af naar Heiloo. De wedstrijd eindigde in 67-60.
Flashing Heiloo Heren 1 startte sterk. Na het eerste kwart stonden zij 10 punten voor. Het tweede kwart van de wedstrijd kwam bc Woodpeckers knap terug. Halverwege was de achterstand gehalveerd naar 33-28.
Ook het derde kwart waren beide teams flink aan elkaar gewaagd. Waar Flasing Heilo hier 13 punten haalde, liep bc Woodpeckers weer een beetje in, met 15 punten. Het vierde kwart startte dan ook met de spannende tussenstand van 46-43.
Helaas bleek Flashing Heilo toch te sterk. Bc Woodpeckers kon de leiding niet overnemen, en de wedstrijd eindigde in 67-60. Topscoorder van bc Woodpeckers was Jesse met 14 punten. Komend weekend spelen de heren weer uit, en gaan op bezoek bij BV Amsterdam.
ANDERE UITSLAGEN
Verder was het een rustig basketbalweekend. M16-2 verloor nipt van de Flevo Musketiers. Maxim scoorde de meeste punten, namelijk 15. De X14-4 vierden wel feest: zij haalden hun eerste overwinning van het seizoen tegen SVO Utrecht. Topscoorder was Koen, ook met 15 punten.
Komend weekend wordt het gelukkig weer gezellig druk in Sporthal de Slinger. Bekijk het actuele speelschema op www.bcwoodpeckers.nl, je bent welkom op de tribune!

















