
BSO Stek jouw plek? Ervaar het op de gratis BSO-middag
12 maart 2025 om 13:31 ZakelijkHOUTEN Bij basisschool De Stek in Houten kunnen kinderen sinds kort na school lekker spelen bij de buitenschoolse opvang (BSO) Stek van Kind&co ludens. In hetzelfde gebouw, dus in hun vertrouwde omgeving, beginnen ze samen met hun vrienden aan een leuke middag.
,,Ze kunnen eerst even bijkomen en ontspannen na de schooldag,” vertelt senior pedagogisch medewerker Mignon den Boer. ,,We eten en drinken eerst wat met elkaar, altijd gezond én biologisch. Zo’n moment geeft je als pedagogisch medewerker de kans om te observeren hoe het met de kinderen gaat. We eten zelf ook altijd mee, want zien eten doet eten!”
,,Tijdens het eten vertellen we alvast wat over de activiteit die we daarna gaan doen. We hebben een heel divers aanbod. We dansen, spelen toneel, doen spelletjes, we sporten en we knutselen. Soms wordt er een toffe workshop gegeven door een vakkracht. We stimuleren de kinderen om mee te doen, maar het moet niet. Soms heeft een kind gewoon behoefte om lekker vrij te spelen of te chillen.”
Ouders blijven via het Ouderportaal of de OuderApp op de hoogte van de belevenissen van hun kind; ,,We maken foto’s waarop je kunt zien hoe je kind bezig is, en als er iets te melden is doen we dat meteen.’’
BSO Stek is onderdeel van Kind&co ludens, de grootste maatschappelijke organisatie voor kinderopvang van Nederland. Een organisatie zonder winstoogmerk, alles gaat naar de ontwikkeling van de kinderen en ze maken zich sterk voor gelijke ontwikkelkansen en een plek voor iedereen. Mignon voelt zich er thuis bij. ,,Dat het een grote organisatie is merk je niet. We doen het hier echt samen, met elkaar. Onze slogan is ook: Samen kleuren we de toekomst. Maar het biedt ons wel de ruimte om veel te leren en op de hoogte te blijven van de nieuwste inzichten.’’
GRATIS PROBEREN
Om te ervaren hoe leuk het is bij BSO Stek zijn er gratis kennismakingsmiddagen op 24 maart, 27 maart en 31 maart, 1 april, 8 april en 10 april van 14.00-17.00 uur. Er is tijd voor spelen, er vindt een toffe workshop plaats en er zijn eet en drinkmomenten.
De middagen zijn bedoeld voor kinderen van basisschool De Stek en basisschool St. Michiel uit Schalkwijk. De kinderen uit Schalkwijk worden opgehaald door de BSO bus.
Aanmelden kan via de website van Kind&co ludens: kindencoludens.nl/aanmelden-middag-bso-stek.
Dit artikel wordt aangeboden door Kind&co ludens




















