BullyBully
BullyBully Kamerich & Budwilowitz

Peutermusical BullyBully - grappig geruzie en een happy end

9 februari 2022 om 16:22 Podiumkunsten

HOUTEN PEUTERMUSICAl BULLYBULLY (3+) Op zondag 13 feb is de peutermusical BullyBully te zien in de theaterzaal van Aan de Slinger. Wat hebben een peuter en een gemiddelde wereldleider met elkaar gemeen? Zou die president soms ook een driftbui krijgen in het gangpad van de supermarkt? Of gillen totdat hij krijgt wat hij wil? Laat een dreumes speechen en een volwassen man in pak onzin brabbelen. Alleen heeft de een het voor het zeggen en de ander moet doen wat er gezegd wordt. In BullyBully ontmoeten twee wereldleiders elkaar in niemandsland. Een cultureclash op duploniveau. Wat volgt is een ongemakkelijke ontmoeting tussen twee kinderachtige, maar machtige volwassenen die stukje bij beetje aan elkaar wennen. Een peutermusical à la West Side Story over vriendschap en ‘het onbekende’ met twee spelers, veel liedjes, grappig geruzie, gedram en een happy end. Door Maas theater en dans bekend van de populaire jeugdvoorstellingen Aaipet en Pak‘m. Zondag 13 feb om 11.00 uur in de Theaterzaal van Aan de Slinger tickets a € 9,- incl. drankje. Meer info en tickets: www.aandeslinger.nl

FILMPROGRAMMA De legendarische Billie Holiday, één van de grootste jazzmuzikanten aller tijden, werd (en wordt nog steeds) aanbeden over heel de wereld. Door haar nummer Strange Fruit, waarin ze een aanklacht doet tegen rassenongelijkheid en racistisch geweld, werd ze jarenlang het doelwit van de Federal Department of Narcotics. De film ‘The United States vs. Billie Holiday’ schetst een beeld van de laatste tien jaar uit het haar leven, do 10 en vr 11 feb om 19.30 uur te zien in Aan de Slinger. De documentaire ‘The Rescue’ is een meesterlijke en ongelofelijk spannende film van de makers van ‘Free Solo’, over de redding van de Thaise voetbalploeg die in 2018 vast kwam te zitten in een kilometers diepe grot in. Met behulp van archiefbeelden, interviews en ijzersterke reconstructies maken Chin en Vasarhelyi het toch al behoorlijke verhaal ondraaglijk spannend. De natuur werkte de mannen tegen, de wetenschap zei dat het niet kon en de hele wereld keek met ze mee. Di 15, wo 16 feb om 19.30 uur en op wo 16 feb om 10.30 uur als vroege film te zien. Het complete filmprogramma staat online www.aandeslinger.nl.

CORONAPROOF Voorop staat een fijn en veilig bezoek voor bezoekers, medewerkers en de artiesten. Op de website staan de geldende coronaregels www.aanslinger.nl

WIN GRATIS KAARTEN ’t Groentje geeft vrijkaarten weg voor de peutermusical BullyBully (3+) op zondag 13 februari. Wil je hier graag naar toe, mail dan voor vrijdag 11 februari 11 uur onder vermelding van ‘Bully’ naar houtensnieuws@bdu.nl Uit de inzenders trekken we een winnaar.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie