Afbeelding
Politie.nl

Jongen (16) uit Houten beroofd en bedreigd met mes, politie zoekt getuigen

2 november 2022 om 15:52 Overig

HOUTEN Een 16-jarige jongen uit Houten is maandag in zijn woonplaats door twee mannen beroofd. Zij bedreigden hem daarna met een mes en gingen er met de buit vandoor. Dat laat de politie weten.

De beroving vond maandagmiddag rond 16.00 uur plaats bij de Kooikerplas. Het slachtoffer werd daarbij door twee mannen van zijn scooter getrokken, bedreigd en vervolgens beroofd. De twee mannen vluchtten daarna richting de wijk De Weide.

SIGNALEMENT 

Om de daders te pakken heeft de politie een signalement van de twee verspreid. 

De eerste droeg een donkergroene jas met daaronder een zwarte hoodie. Verder droeg hij een spijkerbroek, zwarte schoenen en had hij handschoenen. Ook had hij een soort gezichtsbedekking, mogelijk een motorkraag en had hij zijn capuchon op. 

De tweede man had eveneens een donkergroene jas aan, met zwarte details. Ook hij droeg een spijkerbroek, had zwarte schoenen en een capuchon op. De politie roept iedereen die meer kan vertellen over deze twee mannen of over de beroving op zich te melden. 

OPROEP GETUIGEN

Heeft u iets gezien en/of gehoord rond het tijdstip van deze beroving? Dan komt de politie graag met u in contact. Getuigen kunnen contact opnemen via telefoonnummer 0900-8844. Of bel met Misdaad Anoniem, telefoon 0800-7000.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie