
Inzameling voor Oekraïne op het Plein in het Oude Dorp
6 maart 2022 om 13:01 OverigHOUTEN Op 11 maart van 8.30 tot 12.00 uur komen Hoogendoorn Projectbeplanting en Marieke Duijts Communicatie in actie voor Oekraïne. Samen met Stichting Zending over Grenzen zamelen ze spullen in die hard nodig zijn. Hoogendoorn Projectbeplanting zet een vrachtwagen neer op het plein in Het Oude Dorp in Houten.
Mensen uit Gemeente Houten en omgeving kunnen spullen waar dringend behoefte aan is brengen. Zelf doneren Hoogendoorn Projectbeplanting en Marieke Duijts Communicatie natuurlijk ook hulpgoederen. Aan het einde van de dag gaan alle spullen naar Stichting Zending over Grenzen. Zij brengen het naar de uiteindelijke bestemming.
Stichting Zending over Grenzen heeft een lokaal team aan de grenzen van Oekraïne, in Moldavië en Roemenië. De stichting heeft geïnventariseerd aan welke spullen dringend behoefte is.
Op dit moment is er dringend behoefte aan:
Hygiëne materiaal (zeep, tampons en schoonmaakdoekjes)
Dekens om warm te blijven
Moeder-baby spullen (luiers, babyvoeding, poedermelk)
Houdbaar voedsel (enkel blikken langer dan 3 maanden houdbaar)
Medicijnen (paracetamol, ibuprofen)
EHBO middelen
Nieuwe batterijen in verpakking
Zaklampen
Opgeladen powerbanks
Oprolbare zonnepanelen
















