
Ondernemers Oude Dorp schenken ‘iets blijvends’ aan Van Harte School
18 april 2025 om 16:00 Natuur en milieuHOUTEN De winkeliersvereniging Oude Dorp wilde graag een cadeau geven aan de nieuwe Van Harte school dat meerdere generaties mee zou gaan. Het werd een boom, die aan de directeur van de school, Martijn van Kooten, werd overhandigd.
De school vroeg de ondernemers van het Oude Dorp om mee te denken over de financiering van het groene schoolplein. Martijn Steenman, eigenaar van de Albert Heijn: ,,Dat hebben we natuurlijk gedaan. Maar daarnaast wilden we graag iets geven dat tientallen jaren kan blijven staan, voor meerdere generaties kinderen en ouders. Veel ouders doen hun boodschappen bij ons, we wilden de band benadrukken.”
Fred Baak, eigenaar van Bang en Olufsen, is ook actief bij de winkeliersvereniging. ,,Mijn eigen kinderen zitten hier op school. Ik ben hier geboren en getogen, net als Martijn. Dit vonden we echt een leuk symbool.” Ook Robert Besamusca, eigenaar van hoveniersbedrijf RB Natuurlijk Buiten leverde een bijdrage. Hij woont ook op het Oude Dorp. Zijn bedrijf legde het hele schoolplein aan, dat niet alleen van de school is, maar open is voor de hele wijk.


















