
Zomerconcert met het WOK in de Opstandingskerk
14 augustus 2026 om 09:34 MuziekHOUTEN Op woensdagmiddag 26 augustus vindt het jaarlijkse Zomerconcert plaats in de Opstandingskerk aan Het Kant bij het Gemeentehuis. Aanvang 14.30 uur, de toegang is gratis. Allerlei musici brengen licht verteerbare klassieke muziek, en het WoensdagOchtendKoor (WOK) levert ook een aantal leuke bijdragen.
Inmiddels is het een vaste traditie dat rond het eind van de zomervakantieperiode een Zomerconcert georganiseerd wordt in de Opstandingskerk. Ook dit jaar wordt er weer aan meegewerkt door verschillende instrumentalisten, die onder andere op klarinet, hobo, fluit, blokfluit en piano van alles gaan spelen.
Het WOK
Het WoensdagOchtendKoor (WOK) heeft vóór de zomervakantie al hard gestudeerd op de vijf nummers die het gaat brengen: een paar gouden oude film- en radioliedjes en een heuse blues. Het WOK telt een kleine veertig leden, die iedere woensdagochtend van 10 tot 11 uur bij elkaar komen om de stemmen fit te houden en de longen getraind. In een heel rustig tempo studeren ze muziek in: liedjes voor het Zomerconcert of een optreden in een verzorgingshuis, en muziek voor seniorenvieringen met Kerstmis en Pasen.
Iedereen die midden in de week, op woensdagochtend, zin heeft in een uurtje samen zingen en in de gezelligheid daaromheen, zoals aandacht voor elkaar en natuurlijk koffie na de koorrepetitie, is welkom in de Opstandingskerk aan Het Kant. Er zijn geen kosten aan verbonden. Op woensdagochtend 2 september begint het WOK weer met nieuw repertoire: een goed moment om mee te gaan doen.















