Grote inzet jongeren uit de regio
Grote inzet jongeren uit de regio Schoolvoetbaltoernooi Houten 2026

Zon, strijd en volle velden: schoolvoetbal leeft in Houten

20 april 2026 om 15:42 Maatschappelijk

HOUTEN Met volle velden, fanatieke wedstrijden en volop aanmoediging langs de lijn stond Houten woensdag 15 april in het teken van de schoolvoetbalfinales. Meer dan 1.750 basisschoolleerlingen deden mee aan het toernooi, waarin sinds half maart ruim 400 wedstrijden zijn gespeeld. Meer dan 125 vrijwilligers zorgden achter de schermen voor een soepel verloop. De finaledag voelde als een sportief feest. Niet alleen door het voetbal, maar juist door het plezier, de inzet en de sterke onderlinge saamhorigheid op en rond de velden.

Opvallend was de grote inzet van jongeren. Leerlingen van de Heemlanden, Yuverta, Het Houtens en MBO Sportcollege Utrecht namen massaal de rol van scheidsrechter op zich. Samen met ouders, begeleiders en medewerkers van Delta en SV Houten maakten zij het toernooi mogelijk. EHBO Houten zorgde voor de veiligheid. Met fruit van Jumbo Spoorhaag, activiteiten van Jongerenwerk Houten en prijzen van Syntegra, Administratie Houten en Bounce Valley was alles aanwezig voor een geslaagde dag. De bekers gingen dit jaar naar Van Harte School, Velduil, Zonnewijzer en Plantage (twee keer). De winnaars uit groep 5 t/m 8 gaan door naar de regiofinales.

De organisatie is in handen van een commissie van vier ouders. Voorzitter Joey van Ginkel: ,,Het plezier en de verbondenheid die ontstaat, daar doe je het voor.” De organisatie kijkt terug op een geslaagd en sportief toernooi.

Sportieve strijd en onderlinge saamhorigheid
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie