spelletjes doen
spelletjes doen Ridderstede

Vrijwilligers gezocht bij Ridderstede in Houten

5 april 2024 om 09:23 Maatschappelijk

HOUTEN De Ridderstede is een woonlocatie in Houten van Philadelphia Zorg. Er wonen 15 bewoners, verdeeld over twee groepen. Ze hebben een verstandelijke en/of lichamelijke beperking. Voor de begeleiding van bewoners tijdens verschillende activiteiten is men op zoek naar vrijwilliger die met bewoner(s) samen plezier beleven aan samen bezig zijn.

Er zijn verschillende activiteiten waarvoor men vrijwilligers zoekt. 

ZWEMBAD

Voor drie van de bewoners zoekt men vrijwilligers die meegaan naar zwembad ‘De Wetering’. Op woensdagavond om 18:15 uur gaan de bewoners naar het zwembad. Hulp bij vervoer, aan-en uitkleden en het begeleiden naar de waterkant zijn nodig. Voor een van de bewoonsters zoekt men specifiek een vrouwelijke vrijwilliger. Het zwemmen is van 18:30 tot 19:30u. Meezwemmen mag, maar hoeft niet. En komt u daarna een kopje koffie of thee drinken?

KOKEN

Houdt u van koken voor een groep? Dan bent u van harte welkom! Op Ridderstede wordt elke dag op de twee groepen gekookt met de bewoners. Lijkt het u leuk om een avond voor hen te koken?

MOESTUIN

Bij Ridderstede hebben ze ook een mooie moestuin, daarbij kunnen ze wel wat hulp gebruiken! Op woensdag en donderdag werken ze met de interne dagbesteding in de tuin als het weer het toelaat. Maar op andere dagen is hulp ook fijn, in overleg is veel mogelijk.

BOODSCHAPPEN

Lijkt het u het leuk om af en toe met een bewoner naar het winkelcentrum te lopen om wat boodschappen te doen? Of een wandeling te maken? Of even samen naar de glasbak lopen om het glas weg te brengen? Men zoekt hulp voor de woensdag of donderdag of andere dagen in overleg.

AANMELDEN

Wilt u het verschil maken en vrijwilliger zijn? Mailt u dan naar marjolein.hollaar@philadelphia.nl ofridderstede@philadelphia.nl M 06-15558318 telefoon 030-6361774

koken
Hulp bij zwemmen
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie