Afbeelding
Eigen foto

speciale bridgecursus voor inwoners van de gemeente Houten

6 januari 2023 om 09:45 Lokaal Deel je nieuws

In het afgelopen jaar hebben Sportpunt Houten en de Nederlands Bridgebond samengezeten om een plan te ontwikkelen voor het organiseren van een bridgecursus in de gemeente Houten; het project Denken en Doen. Het project is in eerste instantie gericht op de inwoners van de gemeente Houten van 50+ of ouder. In de afgelopen jaren is het project zeer succesvol geweest. Het heeft vele mensen een nieuwe hobby en nieuwe vrienden opgeleverd. 

Na de eerste gesprekken tussen Sportpunt Houten en de Bridgebond zijn Ed Muijsert van de Houtense Bridgevereniging Bod’84 en Harry Philippa van BC Houten betrokken geraakt bij het plan. Ed Muijsert is zeer enthousiast over de samenwerking met het Sportpunt Houten, de Bridgebond Houten en de beide Bridgeclubs. Dit heeft er toe geleid dat in februari gestart wordt met de bridgecursus. 

Bridgecursus

De bridge cursus wordt aangeboden op twee momenten. Zo zal er een groep starten op maandagavond en een groep op donderdagochtend. Wij hopen daarmee alle geïnteresseerden de mogelijkheid te bieden om deze cursus te kunnen volgen.

De cursussen starten op Maandagavond 13 februari 2023 van 19.30 tot 22.00 uur en op Donderdagochtend 16 februari 2023 van 10.00 tot 12.30 uur.  Het eerste cursusblok loopt tot eind mei .

De cursussen worden gehouden in The Dome, Kruisboog 34, Houten.

Kosten

De kosten voor de inwoners van de gemeente Houten bedragen slechts € 35,- per blok van 12 lessen. De gehele cursus bestaat uit drie blokken van elk 12 lessen. Tussen de cursussen door en tijdens de vakantie periodes zullen onderlinge oefenwedstrijden worden georganiseerd tussen de deelnemers om het geleerde in de praktijk te brengen.  

Opgeven

U kunt zich opgeven tot uiterlijk 27 januari 2023 door uw naam, adres, mobiele telefoonnummer en uw voorkeur voor maandagavond of donderdagmorgen te mailen naar  bridgelessen.houten@gmail.com.  

Harry Philippa geeft nog aan dat voor de maandagavond en de donderdagochtend zich maximaal 30 deelnemers kunnen aanmelden. Indien beide lesmogelijkheden vol zitten zullen wij kijken of we eventueel een extra les in kunnen plannen. 

Mocht u vragen hebben dan kunt u deze mailen naar hetzelfde email adres: bridgelessen.houten@gmail.com

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie