Vader ijsvogel voert zijn jong.	In Schalkwijk bij Stimona
Vader ijsvogel voert zijn jong. In Schalkwijk bij Stimona RFJ van Emmerik

Nog meer mooie zomerfoto’s voor de Zomerfotowedstrijd van ‘t Groentje/HoutensNieuws

25 augustus 2026 om 10:28 Fotografie

HOUTEN Het is nu al wel duidelijk, het wordt een inmense opgave voor de jury om de prijswinnende foto te kiezen van de Zomerfotowedstrijd van ‘t Groentje. Er zijn zoveel mooie, leuke, gezellige foto’s binnen gekomen.
en je kunt nog meedoen. Tot en met donderdag 27 augustus kun je een foto insturen.

Voor de winnende foto ligt er een mooi prijs klaar: een lunch voor 2 personen bij Restaurant Wereld van Weelde, Het Bos 3 (per persoon een lunchgerecht en 2 drankjes).

Dus bekijk de mooie, grappige en bijzondere foto’s die je deze zomer maakt heel goed. We hebben het liefst ‘liggende’ foto’s (landscape). Stuur je mooiste zomerfoto voor donderdag 27 augustus in via www.houtensnieuws.nl/zomerfoto of de app van de ‘t Groentje/HoutensNieuws en wie weet zie jij jouw foto online en in de krant terug. Je kunt max 2 foto’s insturen. 

Alle foto’s vind je in ons online fotoboek

Schotse schapen bij zonsondergang aan de Atlantische oceaan, Isle of Skye Schotland
Op het eiland Flores komen veel watervallen voor. Op deze locatie kwamen meerdere watervallen naar beneden. Het was een rustig en idylisch plekje. Heerlijk om even bij te komen. Op de Azoren
Op de camping in Rovinj (Kroatië). We konden daar deze zomervakantie iedere avond genieten van een schitterende zonsondergang met daarna een prachtige gekleurde lucht.
Rosenvold aan het Vejlefjord
Kleindochter die pruimen plukt bij boerderij Slagmaat
's morgens om 8 uur zag ik vanuit het keukenraam een luchtballon bijna landen. In Schalkwijk, in de achtertuin.
De molens van Kinderdijk tijdens een natte zondag
De ondergaande zon in Sardinier
Waterval in Sardinië
Temple Bar, Dublin, Ierland
Deze aapjes sprongen in het water en zwommen naar onze longtail boot in de hoop op wat lekkers. 	Monkey Island, Koh Ling in Thailand
Dansende kwallen, 	Oceanium in Stralsund Duitsland
Onweersbui gefotografeerd in Moliets-et-Maâ in Frankrijk
In Friesland, bij Akkrum
In alle vroegte wanneer de berghut net opent staan de stoeltjes al klaar voor de eerste gasten. Het lijkt op het eerste gezicht een strand foto maar is midden in de hge Dolomieten.
In mijn volkstuin Veerwagenweg Houten
Een gehakkelde aurelia op de Vlinderidylle in Houten
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie