Juf Marit (met de hoed op) en moeder Sanne smeren de boterhammen voor groep zeven
Juf Marit (met de hoed op) en moeder Sanne smeren de boterhammen voor groep zeven

Veel ontbijt- en speelplezier op zonovergoten Koningspelen in Houten

26 april 2024 om 14:56 Evenementen

HOUTEN Met ,,een hele goede Koninklijke dag” opende juf Marit van bassischool Ridderspoor het Koningsdagontbijt in haar groep 7. ,,Maken we er een fijne dag van?”, riep ze en kreeg een overtuigende ‘ja’ terug. Vervolgens smeerde ze met haar zelfbenoemde ‘fantastische smeerkunsten’ en met moeder Sanne de boterhammen voor de leerlingen. Hiermee ontstond een goede bodem voor de Koningsspelen die erop volgden.

door Irene van Valen

Bij Aventurijn waren de Koningspelen voor de groepen 1 tot en met 3 in volle gang. Zij speelden spellen als ‘de bal van de koning’, ‘koninklijk stoepkrijten’, bouwden een konijnenhok en deden mee aan fotosessies. Een leerkracht benadrukte dankbaar: ,,De ouderparticipatie is groot en belangrijk. Daarmee hebben wij leerkrachten onze handen vrij en springen bij waar dat nodig is.” 

Bij de Zevensprong klonk ineens een sirene en alle groepjes wisselden. De groepen 1 tot en met 8 speelden hier samen. Leerkracht Marjolein zei: ,,De groepen 7 en 8 nemen kinderen uit de lage groepen onder hun hoede. Met die verantwoordelijkheid lopen sommigen steeds hand in hand rond. Na de Koningsdaglunch zijn de spelen geschikt voor de ouderen.” Wat volgt? De meivakantie: geniet er vooral van.

Groep 7 leerlingen van Ridderspoor maakten plezier met hun bestek tijdens het Koningsontbijt
Kinderen van Aventurijn bouwden met grote blokken een konijnenhok
Kinderen van Aventurijn kleurden het plein nog mooier
Groot en klein speelden samen tijdens de Koningspelen op de Zevensprong
Op Aventurijn doften kinderen zich op met kroontjes, maskertjes, capes of brillen en sprongen op voor de koning
Verschillende groepen vulden het schoolplein van de Zevensprong
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie