
Houtfort groeit: bijna vijftig houtmakers strijken neer op Fort bij Vechten
10 oktober 2026 om 14:45 ActiviteitenBUNNIK Na het grote succes van vorig jaar keert Houtfort op zaterdag 17 en zondag 18 oktober terug naar Fort bij Vechten aan de Achterdijk 12 in Bunnik.
Bijna vijftig exposanten laten tijdens het weekend zien wat er allemaal mogelijk is met hout. Daarnaast zijn er volop workshops en activiteiten voor jong en oud. Kunstenaars, ontwerpers en ambachtslieden presenteren hun werk en geven demonstraties. Van traditioneel vakmanschap tot kunst en eigentijds design: hout staat het hele weekend centraal. Bezoekers kunnen bovendien zelf de handen uit de mouwen steken. Verspreid over Houtfort zijn er tal van workshops waarbij kinderen én volwassenen kunnen maken, proberen en ontdekken.
Na de succesvolle terugkeer in 2025 wordt Houtfort dit jaar nog uitgebreider. Een weekend voor iedereen die houdt van hout, ambacht, creativiteit en zelf maken. Praktische informatie
Houtfort is op beide dagen te bezoeken van 10.00 tot 17.00 uur. Meer informatie via www.houtfort.nl.


























