Afbeelding
Eigen foto

Twee nieuwe bridgecursussen starten in september

17 augustus 2024 om 17:30 Activiteiten

HOUTEN In september wordt gestart met twee nieuwe bridgecursussen voor beginners. 

,,Afgelopen jaar hebben meer dan zestig mensen onze bridgecursus gevolgd”, vertelt Ed Muijsert, één van de organisatoren. ,,Deze mensen zijn nu met groot enthousiasme aan het bridgen. Zowel bij een club als in de privé-omgeving. Zij hebben niet alleen een nieuwe hobby maar ook veel nieuwe sociale contacten gekregen. Dit enthousiasme heeft ertoe geleid dat wij, de Houtense bridgeclub BOD’84 samen met Van Houten & Co, een nieuwe bridgecursus organiseren in Houten.”

De bridge cursus wordt aangeboden op twee momenten. Zo zal er een groep starten op woensdagavond en een groep op donderdagochtend. ,,Wij hopen daarmee alle geïnteresseerden de mogelijkheid te bieden om deze cursus te kunnen volgen.”

VOOR JONG EN OUD

Ed Muijsert geeft nog aan dat de bridgecursus er is voor zowel voor jong als oud. In het verleden werd bridge nog gezien als een spel voor de oudere. Dit is inmiddels al lang niet meer zo. Bridgen is voor alle leeftijden.   

De cursussen starten op woensdagavond 18 september van 19.30 tot 22.00 uur en op donderdagochtend 19 september van 10.00 tot 12.30 uur.  Het eerste cursusblok loopt tot medio december. In totaal twaalf lessen en daarnaast nog de mogelijkheid om het geleerde in praktijk te brengen tijdens speciale praktijklessen. 

De cursussen worden gehouden in Cultuurhuis Schoneveld, Zonnehout 36 in Houten.

De kosten voor twaalf lessen bedragen €100. Het leerboek en werkboek kosten €30. De gehele cursus bestaat uit twee blokken van elk 12 lessen. Tussen de cursussen door en tijdens de vakantieperiodes worden onderlinge oefenwedstrijden georganiseerd tussen de deelnemers om het geleerde in de praktijk te brengen.  

AANMELDEN

Aanmelden kan door een mail te sturen naar bridgelessen.houten@gmail.com of via de website van Van Houten&Co (vanhoutenco.nl), selecteer “bridgecursus voor beginners”. 

Ed Muijsert geeft nog aan dat voor verdere vragen of bij eventuele twijfels contact kan worden opgenomen via een mail naar bridgelessen.houten@gmail.com. Iedereen krijgt snel een reactie.  

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie