
N421: vier nachten afsluiting tussen A12 en Rondweg Houten
7 oktober 2025 om 11:43 Verkeer en vervoerHOUTEN De N421, de verbinding tussen de Rondweg in Houten en de A12 is van zondag 19 oktober tot donderdag 23 oktober vier nachten afgesloten in verband met rioolonderhoud. De weg is elke avond/nacht dicht van 20.00 tot 05.00 uur tussen de aansluiting met de A12 en de kruising met de Rondweg in Houten.
Van der Velden Rioleringsbeheer voert in opdracht van de provincie Utrecht onderhoud uit aan het riool, zoals reinigen en inspecteren. Op zondag- en maandagnacht is de weg vanaf de A12 richting Houten-Oost afgesloten, op dinsdag- en woensdagnacht de weg vanuit Houten richting de A12. De andere richting is beschikbaar.
Tijdens de afsluiting wordt verkeer omgeleid via de N229 en N410. Bij calamiteiten krijgen de nood- en hulpdiensten een snelle doorgang.
INSPECTIE GEEFT INZICHT
De werkzaamheden langs de N421 maken deel uit van het jaarlijkse rioleringsonderhoud dat de provincie Utrecht uitvoert langs haar wegen. Door de inspectieputten, de kolken en de afvoerleidingen niet alleen te reinigen maar ook te inspecteren, krijgt de provincie een actueel inzicht in de technische staat van de riolering. Op basis daarvan maakt zij een onderhoudsplan voor de toekomst.



















