
Prosecco Première bij CineLounge: Dubbel Zes
20 maart 2025 om 11:55 FilmHOUTEN Tijdens de Prosecco Première bij CineLounge van woensdag 2 april is om 18.30, 20.15 en 20.45 uur de speelfilm Dubbel Zes te zien.
CineLounge rolt de rode loper uit bij de Prosecco Première. In de zaal worden bezoekers door een van de medewerkers verwelkomd met een glaasje Prosecco (eventueel alcoholvrij). Tijdens de film serveren ze een hapje van het huis en wie nog iets extra’s wenst te bestellen, hoeft alleen maar op de serviceknop te drukken of online de bestelling door te geven. Aan het eind van de avond ontvangt men een attentie.
OVER DE FILM
De verwende chaoot Annabel krijgt het voor elkaar om in één nacht ongeveer alles kwijt te raken wat ze heeft: haar erfenis, haar huis en haar relatie. En dat op haar verjaardag! Tot overmaat van ramp eindigt de avond in de cel. Als de kruitdampen zijn opgetrokken, beseft Annabel dat ze aan de slag moet. Alleen jezelf veranderen, dat doe je niet zomaar. En Annabel blijkt er ook nog eens bijzonder weinig talent voor te hebben.
De problemen stapelen zich op en uiteindelijk raakt Annabel totaal verstrikt in de ene na de andere onhandige leugen, de keuze tussen twee mannen en zelfs twee identiteiten. Naar het boek van Daphne Deckers, met Abbey Hoes en Jim Bakkum.




















