Defilé aan het Onderdoor in 2022
Defilé aan het Onderdoor in 2022 Archief BDUMedia/TS

Avond4daagse start in Houten op 6 juni

27 mei 2023 om 10:44 Evenementen

HOUTEN Bewegen is gezond. Buitenlucht is gezond. Gezelligheid is gezond. Je kunt deze drie combineren door deel te nemen aan de jaarlijkse Avond4daagse in Houten die op 6 juni weer van start gaat. Daarom een oproep om eens samen met collega’s, buren, kaartclubje, sportclub, vriendengroep in te schrijven voor maar €6,00. Dat is goedkoper dan menig voedingssupplement of vitaminepreparaat. En je krijgt nog een leuk aandenken ook.

Je kunt kiezen uit 5, 10 of 15 kilometer per avond. Er zijn drie startlocaties vanwaar je kunt vertrekken en waar je ook kunt inschrijven. Dat is in:

- de kantine van korfbalvereniging Victum op de Hefbrug (naast sporthal en zwembad)

- de kantine van de volleybalvereniging Taurus op sportpark de Kruisboog (tegenover Delta Sports)

- de kleuterhal van Openbare Daltonbasisschool De Plantage, Plantagepolder 1

Natuurlijk kun je er ook voor kiezen om maar één avond mee te wandelen. Dat kan op dinsdag, woensdag of donderdag. Dat kost € 3,00 met een leuke herinnering als aandenken.

DEFILE

Op vrijdag wordt weer traditioneel een defilé gehouden langs het gemeentehuis aan het Onderdoor. Alle Houtenaren die niet meewandelen kunnen ergens langs de route plaatsnemen om de wandelaars toe te juichen. 

Meer informatie vindt u op www.avond4daagsehouten.nl

Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie