Afbeelding
nn

All-In The Mix opnieuw volledig uitverkocht – 9e editie in De Wiese

2 maart 2026 om 08:15 Evenementen

SCHALKWIJK Het regionale meezingfeest All-In The Mix is voor de negende keer volledig uitverkocht. Op 14 maart stroomt Cultureel Centrum De Wiese opnieuw vol met feestgangers uit de regio voor een avond vol live muziek, meezingers en gezelligheid.

Wat jaren geleden begon als een lokaal initiatief, is inmiddels uitgegroeid tot een vaste waarde op de regionale evenementenkalender. Ook dit jaar waren de kaarten ruim vóór het evenement uitverkocht.

Wat dit evenement extra bijzonder maakt, is dat alle artiesten afkomstig zijn uit de directe regio. Op het podium staan onder anderen Marco Tomassen, Cinzia Caffio, Gerdien van Lemmen en Robin van der Hoeven. Samen zorgen zij voor een avond vol herkenbare hits en feestelijke energie.

Tijdens de avond wordt ook alvast vooruitgeblikt op de tiende jubileumeditie, die plaatsvindt op 13 maart 2027 in De Wiese. Het thema daarvan wordt ‘Las Vegas, Glitter & Glamour’. De eerste Early Bird tickets zijn verkrijgbaar per 1 maart via www.all-inthemix.nl.

Met negen succesvolle edities achter de rug lijkt All-In The Mix niet meer weg te denken uit de regio. 

Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
advertentie