
Kom naar Grote isolatieavond
27 oktober 2025 om 13:04HOUTEN Of je er nu warmer & comfortabeler bij wilt zitten in je huis, of je de energierekening omlaag wilt brengen, het milieu minder wilt belasten of je huis wilt voorbereiden op een aardgasvrije manier van (lage temperatuur) verwarmen, isoleren is het sleutelwoord.
Informatie, verbouwen, leverancier zoeken, subsidies?
* Wil je inspiratie en informatie opdoen?
* Wil je nog even alles op een rij hebben voordat je een stap richting (beter) isoleren gaat zetten?
* Ga je binnenkort verbouwen en is dat ook het moment om de isolatie van vloer, muur, dak of glas daarin mee te nemen?
* Ben je op zoek naar een lokale leverancier voor vloer/spouwmuur/dak/glas- isolatie?
* Wil je weten wat de subsidiemogelijkheden voor isolatie zijn via de ISDE (Investeringssubsidie duurzame energie en energiebesparing) voor woningeigenaren?
* Krijg je eind deze week een brief van de gemeente over de extra isolatiesubsidie (via het Nationaal Isolatie Programma)? Deze is verruimd en per 13 november kun je checken of jij als huiseigenaar aan de voorwaarden voldoet.
Avond vol informatie over isolatie & subsidies
Kun je op een van deze vragen hierboven met 'ja' antwoorden of heb je andere vragen over isoleren en de subsidies? Kom dan naar de Grote isolatieavond met een mooi programma over isoleren en subsidies.
Het programma
Op woensdag 12 november heten EnergieRijk Houten en de gemeente Houten je van harte welkom op het gemeentehuis tussen 18.45 en 22.30 u. Dit kun je verwachten:
Informatiemarkt met lokale leveranciers isolatie, EnergieBespaarCafé, info NIP subsidie. Ga in gesprek, stel je vragen en haal informatie op. 18.45-22.30 in hal gemeentehuis.
Presentaties over het nut van isoleren, de gemeentesubsidie en verloting van een energieadvies.
19.30-20.30 in Raadszaal.
Korte informatiesessies. Twee rondes met korte presentaties over isolatie van vloer, dakisolatie laten doen, zelf dakisolatie aanbrengen met subsidie, spouwmuurisolatie, glasisolatie, groen dak en ventilatie, plus een sessie over spouwisolatie speciaal voor Weidenbewoners.
20.30-21.40 in diverse zalen.
Aanmelden voor de avond (via energierijkhouten.nl) is verplicht.