
Eerste prijzen zomerfotowedstrijd ‘t Groentje uitgereikt
30 september 2025 om 10:52 OverigHOUTEN Afgelopen zomer stuurden honderden mensen hun favoriete zomerfoto naar ‘t Groentje om mooie prijzen te winnen. Vier van de prijzen zijn inmiddels uitgereikt. Een van de hoofdprijzen, twee skybox kaarten FC Utrecht t.w.v. €500, werden beschikbaar gesteld door Jongerius Invest en door Sjoerd Jongerius uitgereikt aan Miriam Brummelkamp. Zij stuurde een prachtige foto in van een zonnebloem.
Jan Custers had een foto ingestuurd van een Papegaaiduiker in IJsland en won daarmee een geheel verzorgde lunch voor 4 personen bij bakkerij Hogenboom op Castellum (foto rechtsboven). Hij kreeg deze uit handen van Freek Hogenboom.
Henry Bos van Huis & Duidelijk Hypotheek en Cedric van Romijn Makelaardij hadden een borrelplank en een boeket bloemen beschikbaar gesteld. Deze overhandigden zij persoonlijk aan winnares Hanneke. Zij had een prachtige foto van haar dochter bij een bergmeer in Wales ingestuurd. De foto van Rianne van haar dochter op Texel kreeg ook veel stemmen. Zij won een verrassingsset sieraden van Gold4U.






