
[Lenteactie] Rijschool Van der Meyden
18 maart 2025 om 09:18,,Het landelijk gemiddelde ligt op 46 lessen voordat je slaagt voor je rijbewijs”, vertelt Wilco van der Meyden. Hij is rijinstructeur en eigenaar van het gelijknamige bedrijf. Via via is hij een aantal jaar geleden in het vak gerold. Tot volle tevredenheid en met plezier. ,,Iedere lesklant is anders. De ene zit vol zelfvertrouwen achter het stuur en bij een ander speelt faalangst een rol. En alles daartussenin kom ik tegen. Dat maakt iedere les weer anders”, vult Wilco aan.
RELAXT LESSEN Kenmerkend voor de lessen van Wilco is dat mensen zich snel op hun gemak voelen bij hem. ,,Ik neem de tijd en ben een rustig persoon. Bij een proefles komt het weleens voor dat mensen gespannen starten en gedurende de les ontspannen. We nemen alles door. En je krijgt de gelegenheid om al je vragen te stellen. We hebben geen haast. En is geen reden om te stressen.”
Wilco adviseert om wekelijks te lessen. ,,Het is mijn ervaring dat de kennis dan beter blijft hangen.” Richting het voorjaar merkt hij dat mensen weer willen starten. ,,Eén les in het donker om te oefenen in de wintertijd raad ik regelmatig aan. Dan weet je hoe het is om in het donker te rijden.”
GEEN WACHTLIJST Rijschool Van der Meyden heeft op dit moment geen wachtlijst. Je kunt meteen starten met lessen. Een ander voordeel is dat je altijd dezelfde instructeur hebt, namelijk Wilco zelf. ,,Ik krijg weleens terug dat mensen dat als heel prettig ervaren. Bovendien kan ik redelijk makkelijk plannen. Op een avond of zaterdag is geen probleem. ,,Daar komen we altijd wel uit”, glimlacht Wilco.
Het leukste aan zijn werk vindt hij het om leerlingen te zien veranderen tijdens de lessen. ,,Je ziet vaak na een paar lessen al een groot verschil. Je ziet ze vooruitgaan en zelfvertrouwen opbouwen. Dat is mijn doel.” Wilco lest in een Nissan Micra. ,,Dat is een hele prettige auto om vertrouwd te worden met een schakelauto. Hij heeft een korte draaicirkel en beschikt over allerlei technische snufjes. Die nemen we altijd samen door. Je wordt geacht om het één en ander te weten hierover tijdens het examen.”
Kijk voor meer informatie op rijschoolvandermeyden.nl.
Rijschool Van der Meyden
info@rijschoolvandermeyden.nl
06 - 52666502