
KNA zorgt voor kerstsfeer in Houten
16 december 2024 om 11:45 ActiviteitenHOUTEN Op vrijdagavond 13 december was het zover: het kerstconcert van muziekvereniging KNA Houten. Voor de volle zaal speelde het fanfareorkest van KNA een gevarieerd programma met kerstmuziek. Zangeres Emily van Orsouw maakte het Houtense kerstfeest compleet. Begeleid door het orkest liet ze de zaal genieten van kerstklassiekers zoals ‘White Christmas’ en ‘It’s beginning to look a lot like Christmas’. De zaal werd zelfs uitgenodigd om een aantal stukken mee te zingen.
De fanfare, die voor de laatste keer onder leiding stond van dirigent Rodin Rosendahl, speelde daarnaast een aantal bijzondere werken. Bijvoorbeeld de filmmuziek van ‘The Polar Express’ en het minder bekende, maar zeker niet minder mooie, ‘Valley of the Pinios’. Het concert eindigde swingend met het nummer ‘Feliz Navidad’.
Wie op zaterdag boodschappen ging doen op Het Rond hoefde de kerstmuziek niet lang te missen. De jeugdorkesten van KNA lieten daar op het binnenplein voor de Albert Heijn van zich horen. Het winkelend publiek liet zich uitstekend vermaken door de vrolijke klanken.
KNA wenst heel Houten mooie feestdagen en een muzikaal nieuwjaar. Wilt u meer informatie over KNA? Kijk dan op www.knahouten.nl.



