
Houten laat zich zien
9 september 2024 om 09:54HOUTEN Sport, welzijn, ondernemen, politiek en cultuur. Het was vandaag allemaal aanwezig tijdens de 25e activiteitenmarkt op Het Rond van Houten. Alle organisaties lieten zien waar ze voor staan en wat er bij ze te halen valt. Opvallend zijn de vele onderlinge dwarsverbindingen.
door Agnes Krijnen
De activiteitenmarkt is al 25 jaar dé manier voor organisaties om op een laagdrempelige manier zich te laten zien aan het grote publiek. Allemaal hebben ze een eigen agenda. Zo liet de Voedselbank Houten voorbijgangers een quiz doen om hun kennis te polsen, zochten de Houten Dragons nieuwe leden en het Hospice zocht vrijwilligers.
POLITIEK EN WELZIJN De leden van de verschillende politieke partijen gingen in gesprek met voorbijgangers over de belangrijke thema’s waar Houten voor staat. Woningbouw staat met stip bovenaan ieders lijstje. vanHouten&co kijkt uit naar de aankomende verhuizing en is blij dat het Sociale Plein een betere plek krijgt in het volgende pand aan De Molen.
PODIUM Ook de cultuursector kwam prominent in beeld, voornamelijk op de podiumwagen. De optredens volgden elkaar in hoog tempo op. Van theaterkoor tot freerunning, van de Wiebelbillenboogie van Stardance tot het Klimaat Actiekoor. Allemaal trokken ze veel belangstelling.
Iedereen die op zoek was naar een nieuwe sport, vrijwilligersfunctie, politieke discussie of een mooi optreden is zeker voorzien afgelopen zaterdag.