Heel Houten in de Zon
5 juni 2023 om 11:36Wil jij zonnepanelen op je dak? Deze maand (juni) is de laatste maand dat je je kunt aanmelden voor de collectieve inkoopactie zonnepanelen via EnergieRijk Houten met leverancier 3. Aanmelden kan t/m 30-6 en er is een maximum aan het aantal aanmeldingen.
Binnen 2 maanden na aanmelding heb je de leverancier op bezoek en een vrijblijvende offerte in huis. Lees informatie over de actievoorwaarden, de leverancier en het aanmelden op:
www.energierijkhouten.nl/heelhoutenindezon2023
Warmtepomp info
EnergieRijk Houten organiseert info-avonden (7 juni en weer in het najaar) en verdiepende workshops over warmtepompen.
De workshop wordt gegeven in het Energiehuis, voor de zomer nog op 19, 29 juni & 10 juli van 19.00 tot 21.00 uur.
Aanmelden verplicht: www.energierijkhouten.nl/workshops
Bewoners gaan daarbij zelf hun situatie beoordelen, zich voorbereiden op een gesprek met een installateur en een plan maken om te komen tot de aanschaf.
NB: Voor het volgen van deze workshop is het zeer aan te raden om eerst de algemene informatieavond over warmtepompen te volgen!
Energie agenda
Het EnergieBespaarCafé in het Energiehuis Houten is in de maanden juni, juli en augustus aangepast open:
vrijdag 9, 16, 23, 30 juni
EnergieBespaarCafé
14.00-17.00 u. Inloop.
gesloten op vrijdagen
in juli en augustus
zaterdag zomeropening
EnergieBespaarCafé
De gehele zomer open
10.15-13.00 u.
ALLEEN op afspraak.
Een afspraak maak je via de website: energierijkhouten.nl/energiebespaarcafe
7 juni- infoavond Warmtepomp- en 19.00-22.00 u. Raadszaal gemeentehuis Houten.
www.energierijkhouten.nl.
12 juni- workshop CV-optimalisatie 19.30-20.30 u. EnergieHuis Houten. Max. 8 deelnemers. Aanmelden en info: www.energierijkhouten.nl/diensten/cv-optimalisatie.
19 juni- workshop warmtepomp 19.00-21.00 u. Energiehuis Houten. Aanmelden en info: www.energierijkhouten.nl/workshops.
29 juni- workshop warmtepomp 19.00-21.00 u. Energiehuis Houten. Aanmelden en info: www.energierijkhouten.nl/workshops.
COLOFON
De inhoud van deze pagina is samengesteld door de lokale (vrijwilligers)organisaties die bezig zijn met energie besparen en duurzaam opwekken van elektriciteit.
Wie zijn dat?