Landelijke Natuurwerkdag in ‘t Goy: wilgen knotten

31 oktober 2022 om 16:30

'T GOY Zaterdag 5 november is de Landelijke Natuurwerkdag. De knotgroep van de Milieuwerkgroep Houten gaat dit jaar de tweede helft van de wilgen knotten op het terrein van het voormalig kasteel Ten Goy aan de Wickenburghseweg 80.

Vrijwilligers kunnen zich aanmelden via de website www.natuurwerkdag.nl. De locatie is dit jaar ongeschikt voor kinderen. Start is om 09.30 uur; om ongeveer 15.00 uur is het einde van de knotdag.
De knotgroep zorgt voor koffie, soep en frisdrank; neem zelf ook wat eten en drinken mee. Gereedschap en handschoenen zijn aanwezig, maar u kunt ook eigen materiaal meenemen. Draag stevige schoenen of laarzen met een goed profiel en stevige (regen)-kleding. Voor meer informatie: coördinator knotgroep Houten, Jaap ten Boer, tel. 06 - 1071 5867, e-mail: j.tenboer@kpnmail.nl.

De route Per fiets en auto: Houten richting ‘t Goy de Beusichemseweg volgen tot de afslag rechtsaf Wickenburghseweg. Fietsers kunnen doorrijden tot op de locatie Wickenburghseweg 80, op het terrein is voldoende fietsparkeerruimte. Voor auto's is er geen parkeerruimte, ook niet langs de kant van de weg en in het dorpje. Zij kunnen parkeren bij Bouwbedrijf Wieman, Wickenburghseweg 83.