Cabaretduo Grof Geschud.
Cabaretduo Grof Geschud. Super Formosa

Seizoensopening Aan de Slinger

5 september 2022 om 23:13

HOUTEN Op zaterdag 17 september start het culturele seizoen in Aan de Slinger. Programmeur Cherany Emck presenteert vol enthousiasme een gezellige avond vol previews van onder anderen cabaretduo Grof Geschud en de popband Handsome Poets, bekend van de hit Sky On Fire. In de Kleine Zaal draait de speelfilm Elvis. Geregisseerd door de voor een Oscar genomineerde filmmaker Baz Luhrmann (The Great Gatsby, Australia en Moulin Rouge) en met hoofdrollen voor Austin Butler en Oscarwinnaar Tom Hanks. Tickets € 4,50 incl. drankje. 

Heerlijk nazomeren in de Buitenbioscoop. Op vrijdag 9 en vrijdag 16 september draait Aan de Slinger twee toptitels. De Engelse dramafilm Spencer waarin Kristen Stewart op virtuoze wijze Prinses Diana speelt, vr 9 sept. De Italiaanse film Le Sorelle Macaluso volgt het leven van vijf zussen in Palermo. Een dramafilm met twaalf actrices van verschillende leeftijden die de zussen spelen in hun jeugd, als volwassen vrouwen en hoogbejaarde dames, vr 16 sept. In de Kleine Zaal draait di 13 en wo 14 september de Iraanse speelfilm ‘Hit the Road’. 

Buiten Spelen: fort Werk aan de Waalse Wetering Singer-songwriter Celine Cairo laat haar nieuwe muziek zaterdagavond 10 september horen. Voor de liefhebbers van sterke popsongs, persoonlijke lyrics en een dijk van een stem. En op zondag 11 september wordt het een groot muzikaal feest voor de hele familie met BANWAKABOOM (4+) door Drumdrumdrum. 

Op zondagmiddag 18 september spelen cabaretiers Luan Buleshkaj en Lonneke Dort op het fort met Klapstoelkabaret.

Meer info en tickets www.aandeslinger.nl.

[Winactie: win twee tickets voor de seizoensopening in de Theaterzaal op zaterdag 17 september, aanvang om 20.15 uur.


Luan Buleshkaj is een woordkunstenaar en een gevestigde naam in de spoken word scene in Nederland. Muzikaal begeleid door gitarist Yassine Belghanch neemt Luan je met zijn ritmische teksten mee naar zijn jeugd. Bekend om zijn woordspelingen en improvisatie gaat hij het dialoog aan met het publiek. Lonneke Dort won de juryprijs van het Amsterdams Kleinkunst Festival en werd in 2020 uitgeroepen tot één van de cabaretiers van de NRC 101 Nieuwe Talenten. Lonneke neemt je mee in een ogenschijnlijk licht verhaal en giet de zware dingen des levens in een vilein en droogkomisch lied. Laat je meetrekken in haar wereld. Meer info en tickets www.aandeslinger.nl.