
'Ik wil iets bijdragen aan de samenleving'
5 maart 2018 om 15:35SCIENCE voor Fenna Creutzberg (6 atheneum): 'Ik zit al zes jaar op De Heemlanden en doe dit jaar vwo-examen. Als ik terugkijk op mijn tijd hier op school, ben ik erg tevreden. Speciaal zijn voor mij de reizen die ik heb gemaakt: in de derde ben ik naar Madrid geweest voor het vak Spaans; in de vierde ging ik op werkweek naar Londen.
Op College de Heemlanden heb ik geleerd om bij mezelf te blijven. Ik heb ook geleerd om voor mijn doelen te gaan. Mijn doel is op dit moment toegelaten te worden voor de studie geneeskunde aan de Universiteit Utrecht. Ik vond het moeilijk de juiste studiekeuze te maken. Met mijn vakkenpakket -ik heb een dubbelprofiel Natuur & Gezondheid en Natuur & Techniek- kun je bijna elke studie volgen en het aanbod is groot.
Ik vind het leuk dat ik bij de studie geneeskunde verschillende dingen kan combineren. Ik vind het belangrijk dat ik bij mijn beroep in contact sta met mensen en iets bijdraag aan de samenleving. Daarnaast vind ik het menselijk lichaam heel fascinerend. Ik heb heel erg veel zin om te leren wat ik leuk en interessant vind, ik ben klaar om te gaan studeren!'